Gledališke novice16 marec 2011

PREMIERA IGRE SCAPINOVE ZVIJAČE

V nedeljo, 13. marca 2011, je gledališka skupina Prosvetnega društva Čemšenik v Prosvetnem domu uspešno uprizorila premiero z naslovom Scapinove zvijače.

Prvi ponovitvi igre se bosta uprizorili 20. marca ob 15. uri v Šentgotardu in 24. marca ob 19.30 uri v KC Delavski dom Zagorje ob Savi. Nove ponovitve še sledijo.

Oblačno in vetrovno nedeljsko popoldne je bilo izgleda kot nalašč primerno za obisk premiere, saj je bila dvorana Prosvetnega doma nabito polna, tako da se je kar nekaj obiskovalcev na vhodu obrnilo. In ravno te obiskovalce, kateri si zaradi prepolne dvorane niso mogli ogledati premiere igre, že v naprej vabimo na ponovitev v kateri drugi bližnji kraj ali pa na ponovitev v čemšeniški dvorani (katera se bo vsaj po mojem mnenju sigurno uprizorila).