Gledališke novice10 marec 2016

KEKEC NA PRIREDITVI OB MATERINSKEM DNEVU

Mladinska gledališka skupina Prosvetnega društva Čemšenik se predstavlja v novi gledališki igri z naslovom Kekec.

Premiera igre bo v soboto, 12.3.2016 ob 16. uri v domu Prosvetnega društva Čemšenik v sklopu prireditve ob Materinskem dnevu, ki ga pripravljajo članice KO RK Čemšenik.

Vljudno vabljeni!
kekec
V prvem pomladnem mesecu vas naše mame, babice, žene in dekleta, vabimo, da si vzamete čas in se nam pridružite na prireditvi, kjer nam bodo s poezijo, pesmijo in igro popoldan polepšali učenci OŠ Ivana Skvarče - Podružnične šole Čemšenik, Čemšeniški kvartet ob spremljavi Bojana Kudra in mladinska gledališka skupina PD Čemšenik, ki bo premierno odigrala gledališko igro Kekec.

Igra Kekec se bo zaigrala v malo drugačni verziji, saj bodo imele glavno besedo Bedančeve ovce, ki jih pase Rožle. A Rožle med pasenjem ovac raje spi, a ovce pa mu medtem nekaj zagodejo... Seveda pa ne gre tudi brez znanih Kekčevih pesmi.

Po kulturnem programu bomo prostovoljke KO RK Čemšenik poskrbele za prijetno druženje.