Razne novice03 marec 2015

VEČER ZASAVSKE POEZIJE

Septembra lani se je iz molka razvila ideja o pesniških večerih v Zasavju, ki se je v šestih mesecih povzpela do pravega razdejanja! Trinajst posameznikov različnih generacij iz vseh koncev Zasavja, ki z veseljem jadrajo med stihi svojih misli, so pred kratkim združili moči in ob podpori Mladinskega centra Trbovlje objavili del pesniških mozaikov v zbirki »Zasavski štih«.
zasavski_stih
Tkalci pesniških niti se bodo v nedeljo, 8. marca, ob 20.00 zbrali v Fejst Pubu v Zagorju.

K sodelovanju vabijo prav vsakega, ki bi želel del svoje poezije predstaviti na prvem marčevskem Večeru zasavske poezije! Verjamejo namreč v tiste rime, ki iz nas prikličejo nepozabne spomine, zato vabijo posameznike vseh generacij, da z njimi delite del svojih pesniških ustvarjanj.

Tokratni dogodek bodo pripravili: Društvo Živih Pesnikov v sodelovanju z KUD VOX HUMANA in Mladinski Center Zagorje.