Razne novice29 november 2014

SVETI MIKLAVŽ JE NAJAVIL SVOJ OBISK

V petek, 5. decembra, se bo ob 18.00 uri, v spremstvu zvestih angelov, nagajivih hudičkov, artistov z ognjem in ob taktih Pihalnega orkestra Svea, po Cesti zmage popeljal Sveti Miklavž.

Na ploščadi pred Weinbergerjevo hišo bo prvemu dobremu možu in vsem prisotnim dobrodošlico izrekel zagorski župan Matjaž Švagan.
miklavz_2012_01
S petjem se bodo predstavili otroci Vrtca Zagorje, zaigrali učenci Glasbene šole in plesali plesalci Plesne šole Urška. Skupina Čupakabra bo predstavo uprizorila z ognjem in ognjenimi efekti. Čarovnik Grega pa bo poskrbel za zvrhan koš čarovniških trikov in, da ob ritmu dobre glasbe, kljub mrazu, nikogar ne bo zeblo.

Občina Zagorje ob Savi in Društvo prijateljev mladine Zagorje vas vabita, da skupaj pozdravimo Miklavža in pričetek številnih kulturnih, družabnih in prazničnih dogodkov, ki jih prirejamo za vas v mesecu decembru.