Gledališke novice08 februar 2017

POROČNI LIST PRIHAJA NA IZLAKE

V soboto, 11. februarja 2017 ob 19.00 bo gledališka skupina Prosvetnega društva Čemšenik v Kulturnem domu na Izlakah odigrala komedijo Poročni list.

Gledališka skupina z nastopom na Izlakah začenja zadnji del nastopanja z igro Poročni list, zato ne zamudite in nas pridite pogledat, obljubljamo vam uro in pol dobre volje.

Vljudno vabljeni!
porocni_list

Gledališke novice26 avgust 2016

X. GRAJSKE ŠTORIJE

Prosvetno društvo Čemšenik vabi na jubilejne 10. Grajske štorije, ki se bodo uprizarjale v soboto, 3. 9. 2016, ob 19. uri, na gradu Gamberk.

Letošnje štorije imajo naslov Domače štorije. Avtor štorij je profesor Nande Razboršek, režiser pa Marjan Bokal. Poleg članov gledališke in folklorne skupine Prosvetnega društva Čemšenik, bodo nastopili še Gallenberg Vaganti pod vodstvom Vlada Poredoša, Moška vokalna skupina Lipa Litija in vokalno instrumentalni sestav (Tanja Jarc, sopran - Katja Repe, mezzosopran - Martina Jerinić, kitara).
grajske_storije_2016-mala
Beri ostalo ustvari pdf za to novico  tiskalniku prijazno

Gledališke novice06 april 2016

POROČNI LIST

V nedeljo, 10.4.2016 ob 16. uri bo gledališka skupina Prosvetnega društva Čemšenik v dvorani Prosvetnega društva uprizorila premiero gledališke igre Poročni list.

Poročni list je komedija v štirih dejanjih avtorja Ephraima Kishona, na oder Prosvetnega doma Čemšenik pa jo je udejanil režiser Marjan Bokal.

Vljudno vabljeni!
slika-porocni_list