Razne novice03 september 2007

Valvazorjev dan na Izlakah

Objavil/a: Martina Bokal
Čemšeniški folkloristi spet pridno vadijo, saj bodo v soboto 8. septembra 2007 nastopili na prireditvi Valvazorjev dan, ki jo organizira kulturno društvo Elektroelement Izlake. Prepričani smo, da bo ta prireditev, tako kot vedno, zelo zanimiva. Ob domiselnih tekstih prof. Nandeta Razborška, dobri igri izlaških gledališčnikov, odlični režiji g.Jožeta Kranjca ter slikoviti sceni in kostumografiji bomo gotovo uživali.

Razne novice14 avgust 2007

Krajevni praznik v Čemšeniku

Objavil/a: Martina Bokal
Krajevna skupnost Čemšenik bo v soboto 1. septembra 2007 ob 18.uri na športnem igrišču v Čemšeniku praznovala krajevni praznik. Osrednji dogodek bo prevzem motorne brizgalne domačega gasilskega društva. V kulturnem programu bo sodelovalo tudi naše društvo.

Razne novice14 avgust 2007

Perkmandelc vabi na veselo rajanje

Objavil/a: Martina Bokal
V soboto 18.avgusta 2007 Krajevna skupnost Franc Farčnik praznuje svoj krajevi praznik s prireditvijo "PERKMANDELC VABI NA VESELO RAJANJE". Po 19.uri bo potekal kulturni program, v katerem bo nastopila tudi folklorna skupina PD Čemšenik. Prireditev bo potekala pri gostišču Štulm. Praznik se bo nadaljeval z rajanjem do jutranjih ur. Obiskovalce bo zabaval ansambel IGOR IN ZLATI ZVOKI.

Pojdi na stran  1 2 3 ...... 53 54 55 56 57