Razne novice07 februar 2008

Kulturni praznik na gimnaziji v Trbovljah

Objavil/a: Martina Bokal
Ob letošnjem kulturnem prazniku so gimnazijci povabili na nastop tudi našo folklorno skupino. Praznovanje bo 7.2.2008 ob 18.uri.

Razne novice02 februar 2008

OBČNI ZBOR PROSVETNEGA DRUŠTVA ČEMŠENIK

Objavil/a: Martina Bokal
V petek 1.februarja 2008 smo se v prosvetnem domu v Čemšeniku zbrali člani Prosvetnega društva Čemšenik na rednem letnem občnem zboru. Po pozdravu in izvolitvi organov občnega zbora smo, s pomočjo poročil predsednice in blagajničarke, naredili pregled preteklega leta in bili z njim zadovoljni, saj smo na kulturnem področju izpeljali celo več aktivnosti kot smo jih planirali.

Tudi za leto 2008 smo smelo planirali nove aktivnosti. Predvideli smo premiero in ponovitve nove gledališke komedije MICKI JE TREBA MOŽA, uprizoritev Grajskih štorij na dvorišču gradu Gamberk in številne folklorne nastope. Večer smo zaključili s prijetnim druženjem.

Razne novice20 december 2007

Otvoritev ceste

Objavil/a: Martina Bokal
V nedeljo 23. decembra 2007 ob 15.uri bo pri odcepu čemšeniške ceste za Izlake otvoritev modernizirane lokalne ceste IZLAKE-ČEMŠENIK. Pred otvoritvijo bo kratek program, ki ga pripravljajo krajevna skupnost, čemšeniška društva in šola. Nastopili bodo tudi čemšeniški pevci in folkloristi našega društva.

Pojdi na stran  1 2 3 ...... 52 53 54 ...... 56 57 58